GC dantų kremas su floru

Gelis, 35ml

16,20€

 Be apribojimų
Tęsti apsipirkimą

Prekės kodas: 55637
Pakuotė: 35ml
Svoris: 0,040 kg

Indikacijos

Burnos ertmės, seilių liaukų ir žandikaulių ligos

Dalintis

     

Natūralus kalcis.

Užtepus GC Dantų Kremo ant dantų, jis pradeda veikti nedelsiant, per 2-5 minutes. Kremas naudojamas vieną kartą per dieną. Išsivalius dantis, juos ir dantenas aptepti Recaldent kremu ir 2-5 minutes saugoti nuo kontakto su seilėmis. Pusvalandį nevalgyti ir negerti. Dantų paviršius tampa itin glotnus.

RecaldentTM gaunamas iš pieno baltymo kazeino. Nuo seno žinoma, kad pienas ir jo produktai saugo ir stiprina dantis. Pastaruoju metu atlikti tyrimai parodė, kad šią pieno savybę iš dalies suteikia kazeino baltymai, kitaip vadinami kazeinfosfopeptidai, kurie kalcio ir fosfato jonus išsaugo nekristalinėje kalcio fosfato formoje. Ši RecaldentTM formulė puikiai padeda įsisavinti šiuos jonus ir uždaryti dentino kanalėlius. Būtent atviri kanalėliai ir gali būti jautrių dantų priežastis.
Pirmasis produktas profesionaliam naudojimui, sukurtas pagal RecaldentTM technologiją, yra GC Dantų kremas. Šis produktas taip pat ženkliai pagerins burnos ertmės būklę, esant bet kokiam mineralų pusiausvyros sutrikimui.
Privalumai:
Recaldent formulė padeda atstatyti mineralų pusiausvyrą burnos ertmėje.
Puikiai apsaugo dantis ir apsinuoginusias dantų šaknis.
Padeda neutralizuoti rūgštis.
Kremas gaminamas įvairių skonių. Suteikia dantims švaros pojūtį.
Indikacijos:
Kremas skiriamas pacientams, kuriems reikia atstatyti mineralų balansą burnos ertmėje, ypatingai tiems, kurie skundžiasi sausa burna (kserotomija) arba tiems, kurie dėl įvairių priežasčių negali tinkamai prižiūrėti dantų.
Kremas padeda atstatyti normalią burnos ertmės būklę po dantų balinimo procedūrų, profesionalios higienos, danties šaknies kanalų gydymo. Taip pat kremas tinka dantų jautrumui sumažinti
Tyrimai parodė, kad naudojant RecaldentTM , matinės baltos dantų dėmės gali išnykti, o dantys vėl įgys natūralų skaidrumą.

Tema (-os)

Odontologija · Priemonės dantų stiprinimui

LSMU VAISTINĖ
LSMU VAISTINĖ

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER