Universiteto vaistinė


Universiteto vaistinė

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto vaistinės pagrindinė užduotis yra formuoti pirmuosius praktinius įgūdžius farmacijos fakulteto penktojo kurso studentams, o taip pat ir užsienio šalių aukštųjų mokyklų studentams, atvykstantiems į LSMU abipusių praktikos mainų principu.

Vaistinėje studentai, prižiūrint specialistams, gamina individualios sudėties receptinius vaistus — konvencinės medicinos ir homeopatinius preparatus. Vaistinėje veikia gydomosios kosmetikos (kremų, emolientų ir kt.) pramoninės gamybos linija.

Bendradarbiaujant su universiteto mokslininkais vaistinėje yra parengtos naujos gydomosios kosmetikos gaminių receptūros, visi gaminiai yra notifikuoti Europos Sąjungoje ir gali būti platinami Lietuvoje ir už jos ribų.

Vaistinės specialistai konsultuoja mokslininkus ir verslo įmones – naujų vaistų kūrėjus apie technologines galimybes gaminti bandomuosius šių vaistų ar gydomosios kosmetikos gaminių pavyzdžius serijinės gamybos būdais.

Prognozuojant gamybos kryptis vaistinėje, panaudojant modernią kosmetologijos įrangą, yra atliekami tyrimai, kurių metu nustatoma atvykstančių į vaistinę klientų — savanorių odos savybės.

Vaistinėje nuotolinio mokymo būdu vyksta farmacijos specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimas.

Dalintis

     

Galerija


Universiteto vaistinė
Universiteto vaistinė

LSMU VAISTINĖ
LSMU VAISTINĖ

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER