Gamyba pagal individualius užsakymus


Gamyba pagal individualius užsakymus

Gamyba pagal individualius užsakymus yra mūsų vaistinės specializacija. Pagal Jums tinkamą individualią receptūrą gali būti pagaminti kremai, tepalai, geliai, losjonai, tinktūros, akių lašai, įvairūs vaistažolių mišiniai, mikstūros, žvakutės ir kt. Taip pat individualiai galime pagaminti įvairių medžiagų miltelių mišinius ir kapsules.

Ypatinga individualios gamybos mūsų vaistinėje sritis yra odos priežiūros priemonės. Jums pritaikytus kremus, tepalus gelius, losjonus galime pagaminti be konservantų, be sintetinių medžiagų ir dažiklių. O kokias Jūsų odai būtinas medžiagas - augalinius ekstraktus, aliejus, antioksidantus, odos senėjimą sulaikančius junginius ar kitką derėtų pasirinkti - Jums gali patarti kvalifikuoti vaistinės specialistai.

Mūsų laboratorijose yra gaminami ir išoriškai naudojami antiseptiniai vaistai, priešhemorojinės žvakutės su augaliniais ekstraktais, dezodorantai, taip pat – homeopatiniai kremai, tepalai ir geliai, tačiau jų gaminti patiems nerekomenduojame - patarus gydytojui ar vaistininkui tokį vaistą mes Jums pagamintume savo laboratorijoje.

Gamindami vaistus ir kūno priežiūros priemones mes remiamės per šimtus metų sukauptu vaistininkystės patyrimu ir tradicijomis. Kita vertus, mūsų laboratorijos yra aprūpintos modernia individualių receptūrų gamybos ir kokybės kontrolės įranga, o patalpos įrengtos ir prižiūrimos taip, kad produktų užteršimo rizikos veiksniai būtų minimalūs ir suvaldomi.

Teikiame individualias konsultacijas tiems, kurie norėtų pasigaminti odos priežiūros priemonę patys, arba užsakyti, kad ją pagamintume mes. Taip pat šiems klientams, jei jie pageidautų, pateiktume rekomendacijas dėl odos saugojimo nuo saulės radiacijos poveikio atsižvelgiant į konkretų odos tipą (padėtume nustatyti nesudėtingų kompiuterinių testų pagalba).

Dalinkitės informacija soc. tinkluose

     

Galerija


Gamyba pagal individualius užsakymus
Gamyba pagal individualius užsakymus

LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETO VAISTINĖ
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETO VAISTINĖ

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER