Veido šveitiklis Negyvosios jūros auksiniai lašai / Liquid Gold Golden Marine Scrub 25 g

Tepalas, 25g

7,10€

 Be apribojimų
Tęsti apsipirkimą

Prekės kodas: 44301
Pakuotė: 25g
Svoris: 0,078 kg

Indikacijos

Kosmetika · Veido priežiūros priemonės · Odos valymo priemonės

Dalinkitės informacija soc. tinkluose

     

Auksiniame šveitiklyje gausu natūralių produtų: kelių rūšių odą minkštinančių jūros dumblių, odą valančių avižinių miltų, auksinio sibirinio šaltalankių aliejaus, raminamojo gysločio ekstrakto, apsauginių sojos sterolių, aliejuje tirpių vitaminų – laisvųjų radikalų „šlavėjų“. Šiame produkte esančios šveičiamosios dalelės yra minkštos ir rutulio pavidalo, kad netrintų odos paviršiaus.

Ant skruostų, smakro ir kaktos užtepti nedidelį auksinio jūros šveitiklio kiekį. Vandeniu sudrėkintais pirštais švelniai paskirstyti produktą ant viso veido ir švelniai masažuoti kol pilingas pavirs minkštu kremu-žele. Keletą minučių lengvai pamasažavus gerai nuplauti vandeniu, nusausinti ir užtepti kremą pagal odos tipą.

Veido šveitiklis Negyvosios jūros auksiniai lašai. Su šia priemone galima atlikti labai lengvą „šilkinės pirštinės“ procedūrą plonai ir gležnai odai, taip pat gilų šveitimą brandžios ir pažeistos odos senėjimo požymiams sušvelninti. Šis pilingas maksimaliai drėkina, bet višiškai netrina ir negrando, yra skirta švelniai odai, kuri irgi gali retkarčiais pajusti šveitimo malonumą.

Tema (-os)

Kosmetika · Anna Lotan · Vaistinėje fasuojamoji

LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETO VAISTINĖ
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETO VAISTINĖ

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER